Finnair Oiy pārstāvniecība Latvijā

Ar Sacco strādājam jau septīto gadu. Sadarbība ir patīkama, jo visi darbi tiek paveikti noteiktajos termiņos, un tas dod stabilitātes izjūtu. Sacco darbinieki ir profesionāļi kā arī jebkurā situācijā ir atsaucīgi un pretimnākoši.

 

SIA "Latvijas Ceļveži"

Mūs priecē Sacco kolektīva radošā pieeja darbam un klientiem. Tā kā esam uzņēmums ar māksliniecisku garu, Sacco lieliski izprot un palīdz mums risināt tās darbības nianses, kas mums joprojām ir "tumša bilde".

 

SIA "Amotex"

Mums ir gods būt pirmajiem klientiem firmai Sacco, kas no neliela konsultāciju uzņēmuma ir izaugusi par lielu un nopietnu grāmatvedības un juridisko pakalpojumu firmu. Esam pārliecināti, ka Sacco radīs atbildes arī uz jautājumiem, kas skar mūsu sadarbību ar ārvalstu partneriem.

 

SIA "E-Group"

SACCO ir labākā grāmatvedības pakalpojumu servisa kompānija, ko līdz šim esam izmantojuši. Visas atskaites ir iesniegtas laikā un ar smaidu. Gan Kristīne gan Ilze ir lieliskas un ar viņām strādāt ir ļoti patīkami. Mēs vienmēr zinam pie kā doties, ja ir radusies kāda problēma vai nepieciešams juridisks padoms. Mēs silti iesakām SACCO jebkuram, kas meklē grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju Latvijā.

 

SIA "Riga Pictures"

Producēšana, filmēšana, aktieru atlase, darbs ar tehnisko personālu, filmēšanas vietu atlase - tas ir parasts ikdienas darbs, kas tomēr prasa nopietnu koncentrēšanos tikai un vienīgi uz konkrēto projektu. Ir patīkami, ka nav jādomā par cipariem, procentiem, nodokļiem un atskaitēm, jo esam droši, ka mūsu komandas biedrs- Sacco- visu būs izdarījis laikā, precīzi un bez nepieciešamības viņus kontrolēt. Ir viegli, ja kādam var uzticēties simtprocentīgi.

 

SIA "M1 Recordings"

Ceļojot apkārt pasaulei un parakstot milijoniem vērtus līgumus, neatliek laika domāt par grāmatvedības dokumentāciju, termiņem, nodokļu jautājumiem. Tikšanās ar Sacco vienmēr ir atvieglojums, jo manām lietām tad ir nevainojama kārtība.

 

SIA "Turbo Baltija"

Sacco grāmatvede ir kļuvusi par Mūsu komandas neatņemamu sastāvdaļu.

 

SIA "Hot snacks"

Uzņēmums, kura nenoliedzama vērtība ir darbinieki: izglītoti, atsaucīgi un uzticami.

 

SIA "Hortus Digital"

Ienākot tirgū ar jauniem, agrāk nepiedāvātiem produktiem, ir ārkārtīgi svarīgi zināt, ka šo procesu uzskaiti veic kvalificēti un zinoši speciālisti. Nebijuši sadarbības un norēķinu principi, uzsākot nomātu Microsoft risinājumu piegādi SaaS (Software as a Service) modelī, neradīja ne mazāko aizķeršanos mūsu Sacco grāmatvedes Sandas rokās.

 

SIA "Rušonas muiža"

Uz SACCO grāmatvedēm paļaujamies jau 5 gadus. Un ne reizi viņas mūs nav pievīlušas. Nereti izmantojam arī SACCO juridiskos pakalpojumus, tādēļ zinām, ka SACCO pakalpojumi kvalitāti nezaudē.

 

SIA "MARIX M" - Profesionālās uzkopšanas serviss

Mūsu grāmatvede ir apbrīnojama! Viņa sagatavo visas atskaites tik īsā laikā, ka jābrīnās! Un viņai vienmēr ir pareizā atbilde uz katru mūsu jautājumu. Un ja nepieciešams jurista padoms- arī tas nav tālu jāmeklē. Mēs patiešām esam ļoti apmierināti ar Sacco pakalpojumiem.

 

BO DzĪKS "Pulkveža Nams"

SACCO ir grāmatvedība, uz kuru var paļauties. Viss vienmēr tiek izdarīts laikā un ar maksimālu efektivitāti.

 

SIA "SINTIJA VAIVADE_ARHITEKTE"

http://www.arhitekte.lv/

 

SIA "Sapņu ciemats"

Esmu ļoti apmierināts ar sniegtajiem grāmatvedības un konsultāciju pakalpojumiem. Viss vienmēr ir izdarīts laicīgi un kārtīgi. Vēlētos uzsvērt atsaucību un iedziļināšanos ar kādu pakalpojumi tiek sniegti.

 

SIA "Jammy Joe"

Kopš mūsu grāmatvedību kārto SACCO, varam būt mierīgi – mūsu grāmatvedība vienmēr ir kārtībā un atskaites laicīgi nodotas. Un mums tas patīk!

 

SIA "Profiks"

 

 

SIA "Mercell Latvia"

 

 

OX.lv

 

 

Turkish Airlines Inc. Rīgas filiāle

 

 

SIA "World audio distribution"

 

 

SIA "AIR PROXY"

SACCO grāmatvedība bija mūsu labākā izvēle, kuru noteikti iesakām visiem. Kāpēc algot grāmatvedi, ja ir SACCO???

 

SIA Kuhni Belorusi

Mums ir gandarījums sadarboties ar profesionālu un pieredzējušu darbinieku komandu un mūsu sadarbības ilgtspēja ir kā apliecinājums viņu kvalitatīvajam darbam un novatoriskajai pieejai.

Mums patīk uzņēmuma grāmatvežu sniegtais serviss, attieksme ir vislabākā, un galvenais klientiem pieejami un klientu vēlmes izprotoši. Ātri un elastīgi, tādi arī palieciet!

 

SIA Oro

 

SIA JAS-Consultants