Grāmatvedības pakalpojumi ir mūsu specialitāte kopš 1998. gada septembra, kad kā vieni no pirmajiem, uzsākām augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu.

Kopš tā laika, mūsu klienti mums uzticas joprojām.

Kvalitatīvi grāmatvedības pakalpojumi ir ļoti svarīgi, jo finanses ir katra uzņēmuma pamats un pareizi sakārtotas, tās ir pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai.

Mūsu kompānijā strādā 7 profesionālu darbinieku komanda, kas katram klientam nodrošina individuālu pieeju un piedāvā izdevīgākos risinājumus.

Grāmatvedības pakalpojumi var tikt sniegti pilnā apmērā, vai, ja nepieciešams, daļēji, piemēram, aprēķinot algas, bet pārējo grāmatvedību atstājot kārtot Jūsu speciālistam.

Mūsu grāmatveži ne tikai tehniski pēc normatīvajiem aktiem izpilda grāmatvedības prasības, bet arī parāda, iesaka un palīdz realizēt klientam labākos nodokļu un/vai finanšu optimizācijas veidus.

Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu – sākot no uzņēmuma reģistrācijas, līdz pat nodokļu optimizācijai. Mūsu galvenais darbības veids ir, pārskatāma grāmatvedības uzskaite un grāmatvedības pakalpojumi, kas veikti atbilstoši LR likumdošanai  un noteiktajiem starptautiskajiem grāmatvedības standartiem..

SACCO konsultanti ir pieredzējuši savas nozares speciālisti ar ilggadīgu darba pieredzi nodokļu administrācijas struktūrās. Grāmatvedības pakalpojumi tiek sniegti profesionāli un saskaņā ar LR likumdošanu.

Pēc klientu vēlmēm varam strādāt ar dažādām grāmatvedības programmām: Tildes Jumis, Zalktis, Directo, Microsoft Dynamics NAV un daudzas citas.