Mērķis

Mūsu mērķis ir arī turpmāk uzturēt sevis noteiktos augstos standartus, palielinot uzņēmuma vērtību un nodrošinot stabilu izaugsmi nākotnē.

Katras mūsu rīcības mērķis ir  palīdzēt mūsu klientam justies drošam un pārliecinātam par sfēru, kuru mums ir uzticējis.

Vērtība

Mūsu vērtība ir mūsu darbinieki, kas ir profesionāli speciālisti savā nozarē. Mūsu otra ir mūsu klienti - gan tie, kuri ir ar mums kopš pirmās SACCO dibināšanas dienas, gan pavisam nesen mūsu klientu lokā ienākušie.

Ar savām zināšanām, profesionalitāti un personīgo attieksmi pret klientiem, mūsu darbinieki vairo un stiprina mūsu galveno vērtību – mūsu klientus!

Stratēģija

Mūsu stratēģija ir augsta darba kvalitāte. To nodrošina mūsu darbinieku nemitīgā zināšanu papildināšana, sekojot jaunākajām izmaiņām likumdošanā.

Mēs orientējamies uz ilgtermiņa attiecībām ar saviem klientiem, tāpēc klienta vēlmes un vajadzības mūsu darbā ir primārās.

Iepazīstot un izprotot klientus, mēs piedāvājam vispiemērotākos risinājumus, ietaupot klientu laiku un padarot viņu ikdienu vieglāku un patīkamāku.

Mēs esam gatavi un spējīgi uzņemties atbildību par ikvienu mūsu darbību.